Witamy Cię w świecie oryginalnych i pięknych ubrań.

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Zdecydowanie ubrania wysokiej jakości, które podkreślą Twoją kobiecość oraz dodadzą Ci elegancji i klasy. Natkniesz się też na stylizacje , które wyeksponują atuty twojej sylwetki, jednocześnie zatuszowując jej niedoskonałości. Jesteśmy przekonani, że kobiety kochające klasykę, a także panie, które lubią podążać za trendami również znajdą tutaj coś dla siebie.

Cześć tu Emilia i Michał

Witamy Cię w świecie oryginalnych, pięknych ubrań, które zachwycają wysoką jakością i wysmakowaniem.

Wstęp wstępem ale o co chodzi z tym Millebelle?
Millebelle powstało z Emilii miłości do mody i słabości do zakupów, a także pewnego rodzaju misji, żeby sprawiać by kobiety stawały się piękniejsze i pewniejsze siebie. Taka potrzeba zrodziła się u niej podczas 10-letniej pracy kosmetologa, gdzie dowiadywała się co kobietom leży na sercu. W międzyczasie skończyła szkołę wizażu i stylizacji, ponieważ uważa, że za cokolwiek się nie weźmie to ważne są solidne fundamenty. Planuje też poszerzyć tę wiedzę, ale o tym będzie Was informować na bieżąco 🙂

A gdzie w tym wszystkim jest Michał?
Za szalonym pomysłem kobiety, stanęła męska aprobata i wsparcie. W momencie gdy Emilia zajmuje się social mediami, kontaktem z klientkami, stylizacjami, sprzedażą stacjonarną, kontraktuje kolekcje i Wam je prezentuje, to Michał działa operacyjnie, ma pieczę nad naszym sklepem internetowym oraz nad logistyką paczek.

Zapraszamy !

Polecamy nasze media społecznościowe.